Töltés

A Provident Pénzügyi Zrt. munkatársakat keres

Hátralékkezelési operátor

pozícióba.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • A Provident nagy múlttal rendelkező, stabil, nemzetközi hátterű vállalat. Cégünk kétszeres legjobb munkahely díjas 3300 munkavállaló véleménye alapján, és négyszer nyerte el a Superbrands díjat.
  • Tagja lehetsz egy olyan profi call center csapatnak, amely többször is elnyerte a Kiválóság az Ügyfélkiszolgálásban Díjat.

Főbb feladatok

  • Ügyfelek telefonon történő megkeresése, egyeztetés a fennálló hátralék rendezéséről, lehetőségek felajánlása;
  • hátralékkezelési bejövő hívások fogadása, ügyfelek teljes körű tájékoztatása;
  • ügyfélpanaszok, reklamációk hatékony kezelése.

Követelmények, elvárások

  • Középfokú végzettség;
  • eredményorientáltság;
  • magabiztos, határozott fellépés;
  • rugalmasság a beosztást illetően ( délelőtti/ délutáni műszak).

Amit kínálunk

  • Fiatal, vidám, sikerorientált csapat;
  • multinacionális környezet;
  • alkalmazotti jogviszony (6 órás);
  • kiszámítható, eredményeken alapuló bónusz lehetőség;
  • vállalaton belüli előrelépés lehetősége.
Foglalkoztatás jellege: részmunkaidő 6 óra
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Munkavégzés helye: Budapest_Központi iroda
Terület: Budapest